Skambinkite 8-643-39397 Russian

BMW Variklių remontas

Variklių remontas – mūsų autoserviso patirtis remontuojant BMW automobilius, leidžia kokybiškai remontuoti variklius tiek senus, tiek pačius naujausius. Ir visai nesvarbu, ar tai paprastas M50 motoras, ar itin tikslus ir delikataus remonto reikalaujantis N63 variklis.

Šiuolaikiniai varikliai turi ne tik seniems varikliams būdingas aušinimo sistemos problemas, tačiau iškyla bėdų ir su variklio grandinėmis, įpurškimo sistema. Visa tai mums įprasta ir aišku, visos šios technologinės problemos ir paslaptys mums jau seniai žinomos.

Dažnas variklio remontas nebūtinai susijęs su gamintojo gamybos klaidomis, deja, dažniausiai tai pačių vairuotojų eksploatacinės klaidos. Nekokybiška ir nelaiku keičiama alyva, techninės priežiūros ir profilaktikos neatlikimas vėliau sukelia rimtų variklio gedimų.

Ypatingą dėmesį kreipiame į alyvą, jos kokybę, bei keitimo intervalą. Naudojame tik originalią BMW alyvą, tik kokybiškus alyvos, kuro filtrus, tokių gamintojų kaip „Mann“, „Knecht“, „Hengst“ su kuriais bavariški automobiliai išrieda iš gamyklos.

Variklių remontas Vilniuje